Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2021/2022



Anna Mroczkowska - Dyrektor Szkoły 

Staniszewska Dorota - zastępca Dyrektora Szkoły

Bilska Beata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a

Brzezicka Anna - muzyka, wychowawca świetlicy

Chmiel-Kowalska Anna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1b

Chwastek Beata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2b

Ciempa-Stachowska Barbara - język polski, język angielski, wychowawca klasy 7c

Dec Barbara - pedagog szkolny

Duda Agnieszka - wychowawca świetlicy 

Domagała Anna - język angielski

Durek-Surówka Małgorzata - biologia, przyroda, doradztwo zawodowe, WDŻR, wychowawca klasy 8a

Fajt Anna - tyflopedagog 

Guła Magdalena - chemia

Glenc Joanna - fizyka

Grzegórzko Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3b

Jagielska Sylwia - religia

Kamińska-Nowak Małgorzata - język polski, wychowawca klasy 4b

Klimowicz Janina - wychowawca świetlicy 

Kobiałka Beata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2a

Kocyk Agnieszka - język angielski 

Komenda Karolina - matematyka 

Koniorczyk Tomasz - wychowanie fizyczne

Kotula-Dziechciarz Anna - język polski, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 5b

Kozyra Magdalena - matematyka, wychowawca klasy 8b

Krawiec Iwona - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 6b

Krzyżok Andrzej - informatyka, technika, wychowawca klasy 4c

Kwietniewska-Ciepiela Grażyna - język polski 

Makowska-Junak Dorota - geografia, wychowawca klasy 7b

Maślejak Mateusz - język angielski, wychowawca klasy 8b

Mielniczek Gabriela - język angielski, język hiszpański, wychowawca klasy 6c

Mielniczuk Joanna - język polski, wychowawca klasy 7a

Moryc Agnieszka - wychowawca świetlicy

Pajor Jolanta - matematyka

Płonka Barbara - język polski 

Puchała Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3a

Ptaszyk Lidia - matematyka 

Prasil Elżbieta - religia

Rudawska-Lembas Anna - technika, wychowawca klasy 4a

Skowron-Tyrcha Agnieszka - historia 

Sołtysik Iwona - bibilotekarz

Stachowska Bożena - biologia, przyroda, wiedza o społeczeństwie, WDŻR, wychowawca klasy 5a

Szady-Wadowska Ewa - wychowawca świetlicy 

Szczurek Lidia - wychowawca świetlicy 

Sumara Michał - wychowanie fizyczne

Szpala Agnieszka - edukacja dla bezpieczeństwa

Terlecki Łukasz - wychowanie fizyczne

Wręźlewicz Marta - język angielski 

Zasadni Bartłomiej - wychowanie fizyczne