Szkoła Podstawowa Nr 88 im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

  (12) 644-17-23
  [email protected]

Aktualności

wszystkie wiadomości z naszej szkoły

19/11/2024



CHICHOCZĄCA HIENA
Pewna hiena z Górnych Łapszy
Lubi drwić ze zwierząt słabszych
I gdy siedzą sobie cicho
Słyszą wkoło hieny chichot
Radzą hienie sowy z drzewa
Nie przezywaj! Nie wyśmiewaj!
Ale na nic ptasie chóry
Bo tej hienie brak kultury
Życzliwość, dobre maniery to cechy, dzięki którym czujemy się dobrze oraz sprawiamy, że nasze otoczenie zmienia się na lepsze i możemy liczyć na drugiego człowieka. To wiemy ale czasami zapominamy. Na wdżwr klasy: 4a, 5b i 6a dzięki zabawnym wierszykom Pana Grzegorza Strzebońskiego miały okazję przypomnieć sobie zasady savoir - vivre.


15/11/2024


8 listopada dzieci z koła naukowego wykonały eksperymenty, których celem było uzyskanie barw narodowych. Wykonaliśmy biało - czerwone doświadczenia, które wywołały wiele radości wśród dzieci. Oczyściliśmy mocno czerwoną wodę do czystej postaci. Wykonaliśmy wulkan zmieniający kolor, oraz eksperyment biało- czerwony. Mamy nadzieję, że kolejne wspólne eksperymentowanie również dostarczy najmłodszym dzieciom wiele emocji.

13/11/2024


W NOWEJ PRACOWNI PRZYRODNICZEJ PRACA WRE!

Od tego tygodnia mamy w niej nowych lokatorów, którzy przyciągają naszą uwagę - patyczaki rogate: Niunię i jej 5 koleżanek. Opiekują się nimi uczniowie Koła Biologicznego Ekologicznego. Zapraszamy do galerii zdjęć z lekcji biologii, zajęć Koła Biologicznego Ekologicznego, w tym z naszymi pupilami o sześciu parach odnóży.

09/11/2024



11 listopada 1918 roku był bardzo radosnym dniem dla wszystkich Polaków. Tego dnia bowiem, po 123 latach bycia pod zaborami, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe — Święto Niepodległości. W obchody tego, jakże ważnego dla wszystkich Polaków święta, włączyli się także uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami.



08/11/2024

Wspieramy Hospicjum

Wolontariusze z naszej szkoły - jak co roku - zbierali fundusze na rzecz Hospicjum św. Łazarza. To bardzo ważne Drodzy Uczniowie , że możemy liczyć na Waszą bezinteresowną pomoc.


06/11/2024

W dniu 24.10.2024 członkowie Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w Krakowskim Dniu Samorządu Uczniowskiego. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń między samorządami uczniowskimi krakowskich szkół podstawowych a także szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, które poprowadzili ratownicy Polskiego Czerwonego Krzyża. Opiekunowie samorządów uczniowskich wzięli w tym czasie udział w szkoleniu dotyczącym pracy z samorządem uczniowskim.



25/10/2024


23.10. klasa 4a wybrała się na warsztaty "Od segregacji nie ma wakacji" w MPO w Krakowie. W czasie zajęć dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i nieoczywistych rzeczy o gospodarowaniu odpadami, jak sobie radzono z tym w Krakowie dawniej (nie radzono sobie;) i jak się powinno segregować śmieci. Musieliśmy posegregować różne przykładowe śmieci i nie było to wcale proste! Każda drużyna popełniła jakiś błąd. Dowiedzieliśmy się też, ile czasu rozkładają się różne śmieci i zwiedziliśmy Lamusownię.




22/10/2024


Obchody Dnia Krajobrazu w naszej szkole!

Z okazji tego wyjątkowego dnia uczniowie wzięli udział w zajęciach terenowych nad Zalewem Nowohuckim, gdzie poznawali uzdrawiający wpływ przyrody na zdrowie. Obserwowaliśmy ptaki wodne, lokalną roślinność i dowiedzieliśmy się, jak korzystne mogą być tężnie solankowe. Na terenie szkoły zorganizowaliśmy warsztaty sadzenia roślin, aby pokazać, jak każdy z nas może dbać o środowisko i tworzyć przestrzeń sprzyjającą relaksowi. Odwiedziliśmy też Park Ratuszowy – idealne miejsce do odpoczynku, gry w szachy czy wymiany książek. To przestrzeń, która sprzyja zdrowiu psychicznemu i budowaniu więzi społecznych. Dziękujemy za zaangażowanie! Razem dbamy o krajobraz, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. 

21/10/2024


Szanowni Państwo,
nasza szkoła dołączyła do Ogólnopolskiej Kampanii
Dzieciństwo bez przemocy!

W jej ramach można skorzystać z oferty webinarów oraz lekcji online. Webinary, skierowane do rodziców, opiekunów, nauczycieli i edukatorów, koncentrują się na profilaktyce przemocy, rozpoznawaniu jej oznak oraz udzielaniu wsparcia emocjonalnego dzieciom w trudnych sytuacjach. Lekcje online to propozycja dla całych klas, podczas których uczniowie i uczennice mogą zgłębiać tematy dotyczące relacji rówieśniczych, bezpieczeństwa w sieci oraz radzenia sobie z kryzysami psychicznymi. 
Szczegóły na stronie:





17/10/2024


Noc - dzień, słońce - deszcz, kwestujemy !

Wolontariusze z naszej szkoły już kolejny rok z rzędu zbierali pieniądze na stypendium dla młodzieży z ubogich rodzin. Jan Paweł II nie chciał pomników. Chciał, żeby powstała fundacja: "Dzieło Nowego Tysiąclecia", która będzie wspierać studentów w ich edukacji.




15/10/2024


14 października 2024 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrekcję Szkoły. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.


07/10/2024


Projekt "Znamię! Znam je?"

W okresie jesiennym szczególnie powinniśmy obserwować swoją skórę i sprawdzać, czy nie pojawiły się na niej zmiany. Wspólnie z klasami siódmymi zachęcamy do przypomnienia sobie co oznacza ABCDE czerniaka - złośliwego nowotworu skóry.

02/10/2024


31. Akcja Sprzątania Świata

W tym roku nasze Koło Geograficzne dołączyło do 31. Akcji Sprzątania Świata! W ramach zajęć postanowiliśmy posprzątać teren wokół naszej szkoły, zbierając śmieci i segregując odpady. Dodatkowo, uczniowie klasy 2b mieli wyjątkowego pomocnika — robota Photona! Dzięki niemu nauka segregacji odpadów była nie tylko pożyteczna, ale też pełna zabawy i technologicznych innowacji! Razem dbamy o naszą planetę!
















19/09/2024



Wzorem lat poprzednich serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję Kino za baterie przed, w trakcie i po wakacjach. W ubiegłym tygodniu oddaliśmy 109 kg baterii. Saldo naszej szkoły wynosi na chwilę obecną 402 kg więc mamy do wykorzystania 201 biletów. Zbieramy na wspólny cel - wyjście do kina. Bilety przyznawane są według przelicznika: 1 bilet do kina za 2 kg oddanych baterii. Przypominamy, że baterie można wrzucać do pudełek, które stoją przy dyżurce, gdzie Panie woźne skrupulatnie zapisują kto, kiedy i ile baterii przyniósł. UWAGA! W pojemnikach nie można umieszczać akumulatorów lub baterii o rozmiarach większych niż baterie typu D (R20), a także baterii z telefonów, smartfonów i komputerów przenośnych. Zabronione jest umieszczanie w pojemnikach baterii uszkodzonych, baterii które były w jakikolwiek sposób przerabiane lub otwierane, a także baterii z których wydostają się jakiekolwiek substancje.

Kino za baterie - MPO

04/09/2024


To już 3 raz jak nasza szkoła przystąpiła do akcji „Szkoła pełna talentów” Lidl ! O akcji: https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469    Możesz pomóc nam zbierać Talenciaki, które odbierzesz w Lidlu – za każde wydane 50 zł (w tym 1 warzywo lub owoc) dostaniesz 1 Talenciaka. Zebrane Talenciaki przekaż fizycznie w Szkole (do skrzynek rozmieszonych w szkole (przedsionek, dyżurka, piętro B) lub zeskanuj kod QR z TALENCIAKA i przekaż punkty na konto szkoły.

03/09/2024


Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 2 września 2024 roku uczniowie pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2024/2025. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.










Szanowni Państwo

W okresie wakacji sekretariat szkoły 
jest czynny w godz.08:00 -15:00


24/06/2024


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24
WRAZ Z POŻEGNANIEM
PANI DYREKTOR ANNY MROCZKOWSKIEJ


21 czerwca uczniowie usłyszeli ostatni dzwonek kończący rok szkolny 2023/2024. Tym samym dzieci i młodzież rozpoczęli długo wyczekiwane wakacje. Odpoczywajcie bezpiecznie i do zobaczenia 2 września. W tym roku zakończenie nauki było wyjątkowe, dziś pożegnaliśmy odchodzącą na zasłużoną emeryturę Panią Dyrektor Annę Mroczkowską. Dziękujemy za lata wspaniałej i owocnej współpracy, godną naśladowania postawę, serce włożone w każde działanie na rzecz społeczności szkolnej.


20/06/2024

Weronika Janecka z 4a, Dominik Tomasikiewicz z 6b i Oliwia Tyńska z 8a to uczniowie, którzy reprezentowali nas podczas Imprezy finałowej programu KRAKOWSCY UCZNIOWIE RATUJĄ ŻYCIE. Odbyła się ona w dniu 8 czerwca na terenie Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego, zgromadziła przedstawicieli klas 4, 6 i 8 krakowskich szkół podstawowych, które były uczestnikami projektu w roku szkolnym 2023/2024. Udział w wydarzeniu zawodnicy rozpoczęli od wspólnej rozgrzewki oraz pokonania toru przeszkód, a podczas konkurencji głównej uczniowie mieli okazję wykazać się umiejętnościami praktycznymi z wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Dziękujemy rodzicom Weroniki i Dominika za udział w tym wydarzeniu.






21 CZERWCA (PIĄTEK)  2024 ROKU


Szczegółowe informacje...

17/06/2024


KOMERS 2024

Polonez w wykonaniu klas ósmych, który rozpoczął ich ostatni bal w naszej szkole zatańczony był z godnością i bezbłędnie. W pięknie udekorowanej sali młodzież bawiła się intensywnie, dbał o to Pan Bartek - DJ.
I zaczęło się odliczanie... Ostatni taniec, ostatnie lekcje, ostatni dzwonek, ostatnie zakończenie roku, czas pożegnania się z klasą i szkołą.


15/06/2024


Projekt "Pamiątki 3D z wirtualnych podróży 
po Europie" w ramach ogólnopolskiego konkursu
 Projektanci Edukacji Nowej Ery

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie Projektanci Edukacji Nowej Ery z projektem "Pamiątki 3D z wirtualnych podróży po Europie". W trakcie realizacji projektu uczniowie mieli okazję korzystać z nowoczesnych technologii, takich jak: gogle VR, drukarka 3D oraz tablety, które zostały zakupione w  ramach programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności naszych uczniów, otrzymaliśmy certyfikat Dobrze zaPROJEKTowanej Szkoły 2024.
Ponadto nasz projekt "Pamiątki 3D z wirtualnych podróży po Europie" został zamieszczony w e-booku, w którym opisano najciekawsze projekty z tegorocznej edycji „Projektantów edukacji”.  https://projektanciedukacji.pl/konkurs/aktualnosci/36-najciekawszych-projektow-z-czternastej-edycji-konkursu-projektanci-edukacji-2024
Opiekunowie projektu:
Dorota Makowska – Junak
Andrzej Krzyżok



KLASY 1-3

11 czerwca 2024 r. (wtorek)

 KLASY 4-8

12 czerwca 2024 r. (środa)







Szanowni Państwo

Dnia 31 maja 2024 sekretariat szkoły 
będzie nieczynny!!!








22/05/2024


W miesiącu maju czcimy uchwalenie  Konstytucja 3 maja, która była pierwszą w Europie i drugą na świecie - po konstytucji amerykańskiej z 1787 r. - spisaną konstytucją. Została uchwalona w 1791 roku. Z tej okazji odbyła się w naszej szkole uroczystość, która została przygotowana przez Panią Grażynę Kwietniewską - Ciepielę i Panią Gabrielę Rorat wraz z uczniami Koła teatralnego i Koła muzycznego. Zapraszamy do galerii zdjęć prezentujących piękne stroje, świetną grę aktorską oraz profesjonalną oprawę muzyczną i wokalną: https://photos.app.goo.gl/Thkt7Cp6nWPu8zgi7


21/05/2024

W obecnym roku szkolnym klasy VIa, VIIa i VIIb realizowały program Szkolna inicjatywa profilaktyczna Nawigacja w Każdą Pogodę. Program jest opracowany przez Instytut Profilaktyki Zintegrowanej. Realizuje cele i zadania profilaktyki uniwersalnej oraz promocji zdrowia psychicznego. Celem Nawigacji w Każdą Pogodę jest poprawa kondycji psychicznej uczniów i zapobieganie problemom mogącym wynikać z jej pogorszenia ( tj. przemoc, korzystanie z substancji psychoaktywnych, uzależnienia behawioralne). Realizacja programu polegała na przeprowadzeniu badań diagnostycznych w celu pozyskania danych o stanie kondycji psychicznej młodzieży, nauczycieli i rodziców. Pojawiły się pytania kierowane zarówno do uczniów, jak i do rodziców i nauczycieli o samopoczucie, kondycję psychiczną, przeżywane trudności. Wyniki diagnozy, z którymi wszystkie grupy badanych zostały zapoznane, stanowiły podstawę do pracy profilaktycznej podczas zajęć wychowawczych w klasach.

19/05/2024


10.05.2024r. klasa 1a, 1b i 3b wybrały się na wycieczkę jednodniową - BRAMA W GORCE - wycieczka podczas której przejechaliśmy najdłuższą w Polsce ścieżką w Koronie Drzew. Odkryliśmy ścieżki edukacyjne, wieże widokową, tunel podziemny gdzie poznaliśmy sekrety gorczańskich skał, źródeł i jaskiń. Odwiedziliśmy pawilon multimedialny, multisensoryczny z ekspozycję przyrodniczą, dzięki której odkryliśmy świat górskiej przyrody. Spotkaliśmy tu zwierzęta i rośliny, które kształtują otaczające lasy. Sala kinowa, zagroda ze zwierzątkami to wszystko czekało na naszą grupę. Wzięliśmy udział w warsztatach przyrodniczych. Przemierzymy ścieżki lasu, poznając różnorodność drzew, roślin i zwierząt, które tu żyją.


13/05/2024


Wspominamy Dzień Ziemi w klasie 1a

Dzień Ziemi to stała akcja wpisana w kalendarz naszych uczniów. Jej celem jest przekazanie wiedzy dotyczącej ekologii, promowanie ochrony środowiska, budowanie odpowiedzialności za naszą planetę oraz kształtowanie postaw proekologicznych. 
Cieszymy się, że pierwszoklasiści tak chętnie zaangażowali się w ekologiczne działania sprzątając oraz segregując śmieci.


07/05/2024


"Dawid Graczyk - Laureat Konkursu Geograficznego!"

Gratulacje dla Dawida Graczyka z klasy 7a za zdobycie tytułu laureata Małopolskiego Konkursu Geograficznego! To naprawdę godne podziwu osiągnięcie. Ten sukces otwiera przed Dawidem wiele drzwi - możliwość przyjęcia do publicznej szkoły ponadpodstawowej w pierwszej kolejności.

06/05/2024

Zgodnie z tradycją naszej szkoły związanej ze wspieraniem działalności Hospicjum św. Łazarza w Krakowie, grupa wolontariuszy wraz z nauczycielem – dnia 28 kwietnia kwestowała przy Kościele Pana Jezusa Dobrego Pasterza.



01/05/2024


Początek maja to wyjątkowy okres. 
Obchodzimy trzy ważne święta:
1 maja – Święto Pracy.
2 maja – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
3 maja – rocznica uchwalenia Konstytucji.
Pamiętajmy też, że 1 maja obchodzimy 20 rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

29/04/2024




Szanowni Państwo


Dnia 2 maja 2024 sekretariat szkolny 
będzie nieczynny



24/04/2024


DZIEŃ ZIEMI 2024 - WYBÓR MA ZNACZENIE

Zapraszamy serdecznie uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników do zapoznania się z wystawą znajdującą się w holu naszej szkoły, którą na tydzień otrzymaliśmy od Fundacji „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska. Nasza szkolna gazetka na piętrze C powstała dzięki materiałom przysłanym przez w/w fundację. Dzięki otrzymanym materiałom możemy dowiedzieć się , że Standardy Fairtrade określają nie tylko kwestie społeczne, takie jak respektowanie praw pracowniczych, zakaz pracy dzieci czy równouprawnienie kobiet, a także kwestie środowiskowe, które kładą nacisk na to, by produkcja odbywała się w sposób przyjazny dla planety, dla klimatu. Wybieranie produktów ze znakiem FAIRTRADE podczas zakupów to prosty i sprawdzony sposób, by współtworzyć bardziej sprawiedliwy i zrównoważony świat.
Zapraszamy do zapoznania się z filmami: https://www.youtube.com/watch?v=i1_uEKH-ZBc
oraz galerią DZIEŃ ZIEMI 2024 dokumentująca na bieżąco nasze działania:

22/04/2024

Projekt "Pamiątki 3D z wirtualnych podróży po Europie" w ramach konkursu Projektanci Edukacji Nowej Ery - podsumowanie. Jesteśmy dumni z zakończenia naszego projektu "Pamiątki 3D z Wirtualnych Podróży po Europie", który był częścią konkursu Projektanci Edukacji Nowej Ery. Nasza grupa koła geograficznego, składająca się z uczniów: Dawida Graczyka, Jana Furmańskiego, Alicji i Aleksandry Kwater, Darii Zapart, Kacpra Kowalika, Mileny Bartosik, Wojciecha Jurkowskiego, Tomasza Klamki oraz Adriana Rąpały, wzięła udział w serii wirtualnych podróży po różnych zakątkach Europy, wykorzystując do tego okulary VR.
Prezentacja z realizacji projektu:

19/04/2024

9 kwietnia 2024 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, wraz z opiekunem, zostali zaproszeni na wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Krakowów pt. „Samorząd robi wiosnę”. Zapoznaliśmy się z informacją o inicjatywach Samorządów innych szkół oraz wypracowaliśmy metody na działanie, współdziałanie w przyszłym roku. Spotkanie było bardzo owocne, inspirujące oraz motywujące do dalszych działań!


17/04/2024


Koncentracja, emocje i potęga umysłu...

11.04.2024 w naszej szkole odbył się TURNIEJ SZACHOWY. Każdy z 13 uczestników zagrał 5 emocjonujących partii szachowych. Pani Dyrektor życzyła wszystkim powodzenia, jednak miejsca na podium zwykle są trzy. Tytuł mistrza obronił z poprzedniego roku Mateusz Ciaputa-Gumula z kl. 8b, drugie miejsce zajął Mirosław Dąbrowski z kl. 8c, a trzecie Bartłomiej Kozik z kl. 6b. Zwycięzcom gratulujemy i cieszymy się z każdego gracza, który wziął udział w tym wydarzeniu.



14/04/2024

KLASY 1-3

16 kwietnia 2024 r. (wtorek)

 KLASY 4-8

17 kwietnia 2024 r. (środa)


Szczegółowe informacje...

12/04/2024


Od segregacji nie ma wakacji

11 kwietnia klasa 6a wzięła udział w warsztatach edukacyjnych programu „Od segregacji nie ma wakacji”. Podczas zajęć uczniowie przypomnieli sobie zasady selektywnego zbierania odpadów w Krakowie. Zapoznali się również z problemami środowiska naturalnego, które są związane z codziennym funkcjonowaniem człowieka. Dowiedzieli się także, co zrobić z odpadami problemowymi i niebezpiecznymi oraz co dalej się z nimi dzieje. Czy wiecie ile czasu rozkłada się skórka z banana a ile plastikowa butelka? Na co i ile razy przetwarzany jest papier, plastik czy szkło? Do którego worka wyrzucić kartonik po soczku, a do którego lakier do paznokci? Co zrobić ze zużytą żarówką?


10/04/2024


Pierwszoklasiści odwiedzili bibliotekę szkolną. Dowiedzieli się, jak należy obchodzić się z książką, aby jej nie zniszczyć i aby mogła długo służyć innym czytelnikom. Dzieci poznały zasady korzystania z zasobów biblioteki, zachowania się w bibliotece oraz sposób wypożyczania i oddawania książek w systemie komputerowym. W drugiej części zajęć uczniowie mieli możliwość zapoznania się z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych czytelników, a następnie każdy mógł sobie wybrać oraz samodzielnie wypożyczyć swoją pierwszą książkę z biblioteki szkolnej. Przed zakończeniem spotkania pierwszoklasiści otrzymali w prezencie dyplomy oraz książki ,,Wnuczka antykwariusza”, które są darem realizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego kampanii ,,Mała książka-wielki człowiek”. Zapraszamy do biblioteki szkolnej wszystkich uczniów.


07/04/2024


W tym roku Dzień Śpiocha obchodzony był w naszej szkole wyjątkowo uroczyście. Jednak atmosfera nie była senna, o nie, choć uczniowie licznie pojawili się w modnych, kolorowych, piżamowych stylizacjach. Potencjalnych śpiochów obudził bowiem występ Koła Teatralnego, które zaprezentowało szkolnej publiczności baśń „O Śpiącej królewnie’. Przedstawienie aż iskrzyło się od barwnych, pięknych strojów, kolorowej dekoracji i sugestywnej gry aktorskiej. A wszystko wzbogacała żywiołowa muzyka, śpiew, taniec i… gotowanie zupy pomidorowej przez kucharza Romana (zwycięzcę Mastercheefa). Po licznych perypetiach Śpiącą królewnę obudził królewicz, a publiczność została zaproszona na ich wesele i wspólnie balowała w rytm muzyki discopolo. Spektakl został nagrodzony przez widzów gorącymi oklaskami. Przedstawienie przygotowała polonistka pani Grażyna Kwietniewska-Ciepiela, a w role bohaterów baśni wcielili się uczniowie klasy : 7a-Oliwia, Ewa, Tomek, Darek,  6a-Justyna, Julia, Ola i Ola,  5b-Pola, 4b-Maja, Iza i Emilia.

03/04/2024


Relacja z realizacji programu "Bieg po zdrowie"
w klasach 4 w roku szkolnym 2023/2024

Uczniowie klasy 4a i 4b pragną podzielić się z Państwem pozytywnymi efektami przeprowadzonego w naszej szkole programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej - "Bieg po zdrowie". Zapraszamy do obejrzenia prac naszych uczniów powstałych w trakcie realizacji programu od stycznia do marca 2024 r. Poniżej link do galerii zdjęć:
Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom za wspólną pracę nad tym ważnym programem.
Dorota Makowska – Junak nauczyciel przyrody



Kiermasz Świąteczny 

Znowu Uczniowie i Rodzice nas nie zawiedli. Przygotowali i w "rozsądnych cenach" sprzedawali. Dzięki tym słodkim wypiekom i zaangażowaniu, Uczniowie będą znowu mogli pojechać na kolejne wycieczki.