Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2017/2018

 

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

 

NAUCZANY PRZEDMIOT

 

ANNA MROCZKOWSKA

DYREKTOR,

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE,

JĘZYK POLSKI- NAUCZANIE OBCOKRAJOWCA

DOROTA STANISZEWSKA

ZASTĘPCA DYREKTORA

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

BARBARA DEC

PEDAGOG

BEATA BILSKA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWAWCA KL.3B

ANNA CHMIEL – KOWALSKA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWAWCA KL.3C

BEATA CHWASTEK

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWAWCA KL.1B,

ZAJĘCIA INFORMATYCZNE KL.1

AGNIESZKA DARMOŃ

NAUCZANIE INDYWIDUALNE

MAŁGORZATA DUREK – SURÓWKA

PRZYRODA, WDŻwR,

WYCHOWAWCA KL. 4A

MARTA DZIURA

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

ANNA FAJT

NAUCZANIE INDYWIDUALNE

JOANNA GLENC

FIZYKA

MAŁGORZATA GRZEGÓRZKO

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWAWCA KL.2B

MAŁGORZATA HRYDZIUSZKO

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWAWCA KL.2A,

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE KL. II

SYLWIA JAGIELSKA

RELIGIA

MAGDALENA JANOWSKA

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

MAŁGORZATA KAMIŃSKA - NOWAK

JĘZYK POLSKI, WYCHOWAWCA KL. 5B

MARCIN KAŹMIERCZAK

WYCHOWANIE FIZYCZNE

BEATA KOBIAŁKA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWAWCA KL. 1A

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

AGNIESZKA KOCYK

JĘZYK ANGIELSKI

ANNA KOTULA

JĘZYK POLSKI, WYCHOWAWCA KL. 6A

MONIKA KOTNIEWICZ

GEOGRAFIA

 

MAGDALENA KOZYRA

MATEMATYKA

WYCHOWAWCA KL. 4C

IWONA KRAWIEC

WYCHOWANIE FIZYCZNE,

WYCHOWAWCA KL.7B

ANDRZEJ KRZYŻOK

ZAJĘCIA TECHNICZNE,

 WYCHOWAWCA KL.5A

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE  

RENATA KURAK

MATEMATYKA

GRAŻYNA KWIETNIEWSKA – CIEPIELA

JĘZYK POLSKI, WYCHOWAWCA KL.6B

MATEUSZ MAŚLEJAK

JĘZYK ANGIELSKI

WYCHOWAWCA KL. 4D

JOANNA MICAŁ

CHEMIA

GABRIELA MIELNICZEK

JĘZYK ANGIELSKI

WYCHOWAWCA KL. 4B

AGNIESZKA MORYC

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

AGNIESZKA  PODYMA

NAUCZANIE INDYWIDUALNE

BARBARA POSKROBKO

RELIGIA

MAŁGORZATA PUCHAŁA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWAWCA KL.1C

ANNA RUDAWSKA - LEMBAS

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWAWCA KL.3D,

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

AGNIESZKA SKOWRON - TYRCHA

HISTORIA, WYCHOWAWCA KL.4C,

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

TOMASZ SKRZYPEK

WYCHOWANIE FIZYCZNE

MAŁGORZATA SŁOWIK

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWAWCA KL.3A,

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

MAGDALENA SOBCZYK

JĘZYK POLSKI,

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

IWONA SOŁTYSIK

BIBLIOTEKARZ

O. AUGUSTYN

RELIGIA

BOŻENA STACHOWSKA

PRZYRODA, WYCHOWAWCA KL. 7C

MICHAŁ SUMARA 

WYCHOWANIE FIZYCZNE,

 WYCHOWAWCA KL. 7A

EWA SZADY - WADOWSKA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWAWCA ŚWIETLICY,

PLASTYKA KL.IV-VII

GABRIELA WOLIŃSKA

MATEMATYKA

MARTA SCHERAUTZ

NAUCZANIE INDYWIDUALNE

LIDIA SZCZUREK

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

ŁUKASZ TERLECKI

WYCHOWANIE FIZYCZNE

MICHAŁ WOJTUSIK

MUZYKA

BARTŁOMIEJ ZASADNI

WYCHOWANIE FIZYCZNE